ПубликацииСреда, 14 Июля 2021 13:16

5 порад айтішників при виборі першого місця роботи від школи DAN.IT 


Перспективи після закінчення it курсів 

Кожен випускник курсу it задає собі питання , як швидко і як багато грошей буде заробляти. Прокручуючи в голові розповіді знайомих і друзів, мовляв "за пів року став Мідл", або "отримую тестувальником 2000 $", ви волею неволею ставите себе на їх місце. Але не все так просто. 

 

одурманені солодкими зарплатами ми не завжди розуміємо, наскільки тернистий цей шлях. Адже крім великого обсягу нової інформації, людина повинна мати аналітичний склад розуму і відмінні навички тайм менеджменту. Фактори ці іноді важливіше, ніж інтерес до комп'ютерних технологій безпосередньо. 

 

Як показує практика, отримавши it освіту молодий спеціаліст стає на перехресті таких кар'єрних шляхів: 

 

Фріланс. Найпопулярніший розклад для проектних виконавців, які працюють над конкретною проблемою продукту або покращують його корисним функціоналом. Ряди фрілансерів постійно поповнюються, адже ненормований графік і безлімітне розширення кругозору - це те, що їм потрібно. 

 

Продуктова компанія. Таким шляхом радять йти "олди" (досвідчені it фахівці), адже новачок отримує безцінний досвід в команді. Виконуючи роботу в своїй юрисдикції (дизайн, фронтенд, бекенд, маркетинг або ін), він вникає в усі процеси. 

 

Компанія з it департаментом. Як показує ситуація в 2021 році, незабаром компанії без програмістів просто зникнуть. Така сучасна ринкова тенденція, яка зобов'язує бізнес переходити в онлайн заради своєї ж безпеки.

На що звертають увагу роботодавці 

 "Роботодавець вибирає кращих". Це підтверджує освітній центр DAN.IT, який бере активну участь у працевлаштуванні своїх випускників. Їх hr-департамент допомагає в складанні резюме, проводить пробне співбесіду, підбирає компанії виходячи з навичок та інтересів студента. 

 

Вони тісно співпрацюють в Києві з кращими it компаніями, що дає позитивний відгук. Готуючи випускників до співбесід, в it коледжі сформували головні акценти, на які звертають увагу роботодавці. І ось що вийшло: 

 

 - наявність помилок в резюме - хоч програмістів не лінгвісти, але рекрутери звикли звертати на помилки в першу чергу. Тому зайва вичитування не завадить. 

 - успішно пройдена it навчання - крім наявності дивляться на освітній центр, в якому ви отримували стек знань. 

 - розуміння вашого досвіду - і в резюме, і при самому співбесіді hr -у потрібно чітко розуміти, що ви зробили, що ви робите і на що ви здатні. Якісно зібране портфоліо - це рішення проблеми. 

 - досвід у великих проектах або компаніях - такий акцент обумовлений тим, що компанія не хоче витрачати даремно час і гроші. Їй краще витратити зайвий тиждень на співбесіди, але знайти підходящу кандидатуру на посаду. 

Поради від DAN.IT Education 

Навіть якщо ви схильні до it сфері та отримали профільну освіту, це півсправи. Вам необхідно чим швидше знайти роботу і застосувати "свіжі" знання і навички. Влившись повноцінно в робочий процес, ви ввійдете в колію і високий заробіток перестане бути таким недосяжним. 

 

Тому DAN.IT Education підготував кілька порад, які однозначно підвищать ваші шанси на працевлаштування: 

 - обзаведіться знайомими з вашої сфери і підтримуйте контакт 

 - ретельно перевірте резюме на наявність помилок (граматичних, пунктуаційних) 

 - зберіть поширені питання при співбесідах і потренуйтеся на них відповідати 

 - грамотно складіть портфоліо і будьте готові презентувати його 

 - підготуйте список компаній, в яких ви б хотіли працювати (спирайтеся на напрямок, умови роботи, досвід попередніх співробітників) 

 

Ці поради коштують в основі підготовки кожного випускника курсів DAN.IT. Пройшовши навчання IT з нуля, ви отримаєте повноцінну консультацію і супровід на шляху до бажаної професії.Твитнуть